Kamera - Steinbrygga

Steinbrygga

Kamera - Inngang

Inngang

Oppdateres ca. hvert minutt. (Trykk F5)

Login Form

Velg hvilket år du vil se statistikk fra:

Oversikt over 2019 - (Hittil i år)

Klubbdykk arrangert  196 
Siste klubbdykk  07. Dec 2019 
Dager siden siste klubbdykk 
Sted for siste klubbdykk  Ikke bestemt ennå 
Antall personer med pr.tur(Snitt) 
Antall nyregistrerte dykkere i år  59 
Antall aktive dykkere i år  112 
Antall dykkere i basen  218 
Antall aktive dykkeledere  21 
Antall dykkeledere i basen  25 
Antall lokale dykkeplasser besøkt  80 
Totalt ant. lokale dykkeplasser i basen  79 
Nyregistrerte lokale dykkeplasser 
Totalt antall dykk i klubbregi  1198 
Totalt antall timer under vann  1200 
Snitt dykketid i minutter  60 
Snitt max dybde  33 
Totalt antall teiner hevet  117 
Antall klubbreiser arrangert 
Klubbdykk arrangert på reiser  40 
Totalt ant dykk på klubbreiser  293 
Snitt antall dykkere med på klubbreiser 
Arrangør av flest klubbreiser  Tor Oppegård (4 stk.) 
Dykker med flest dykk  Jan Håkensen (83 stk.) 
Dykkeleder som har kjørt flest turer  Tor Oppegård (27 stk.) 
Dykker som har hevet flest teiner  Øyvind Letrud (36 stk.) 
Antall teiner hevet pr. DL  Joachim Brenøe (28 stk.) 

Topp dykkeledere i ant. arrangerte klubbdykk i 2019:
31 - Utenforstående dykkeleder (Turer)
27 - Tor Oppegård
14 - Joachim Brenøe
13 - Ikke valgt ennå
13 - Øyvind Letrud
11 - Børge Brynlund
11 - Per Enge
10 - Jan Håkensen
10 - Tron Dalheim
8 - Lars-Olav Engseth
6 - Eirik Fjeld
6 - Evgenij Rybak
6 - Johannes Østensjø
6 - Klaus Bareksten
6 - Pål Sandnes
4 - Bjørn Badowski
4 - Vebjørn Hanssen
3 - Knut Senneseth
3 - Mikkel Stokke
3 - Thomas Jakobsen
1 - Brynjar Reberg

Topp lokale dykkesteder etter ant. besøk i 2019:
13 - Klubbhuset
12 - Edith
10 - Bergholmen
10 - Tronstad
7 - Torpedobatteriet
6 - Møkkalasset
5 - Blucher
5 - Hallangstangen
5 - Storskjær
4 - Askholmen, Østre lykt
4 - Gulen, husrevet/brygga
4 - Marikova
4 - Muren (Jeteen)
3 - Askholmen
3 - Dronning Maud
3 - Gråøya, Engnesbukta
3 - Heitmann bryggeanlegg
3 - Storegrunn
2 - Aspon Sør
2 - D/S Oldenburg
2 - Drøbak båthavn og nordover
2 - Drøbaksgrunna
2 - Fagerstrand - Tankanlegg
2 - Hallangstangen - Langebåt
2 - Langebåt
2 - Merseflua
2 - Oscarsborg øst
2 - Ramtonveggen
2 - Småskjær
1 - Aspon
1 - Black Watch
1 - Brødstabotn
1 - D/S Bandak
1 - D/S Begonia
1 - D/S Frankenwald
1 - D/s Karmøy
1 - D/S Parat - Ferndale
1 - Digerud fyrlykt
1 - Elise Schulte
1 - Elleskjæret
1 - Flåm, parkeringsplass/elveutløp
1 - Gert Hansen
1 - H-øya, Kloppasundet nordover
1 - Huk - dugnad
1 - Husvikodden
1 - Håøya - Ormeleia
1 - Håøygrunna
1 - Kjøvangen
1 - Kranbrygga Oscarsborg
1 - Langåra
1 - M/S Stråssa
1 - Munkehatten
1 - Nordstranda
1 - Norge (panserskip)
1 - Pumpehuset
1 - Rammebukta
1 - Ramtongrunnen Østre
1 - Rauholmene
1 - Romanby
1 - Segløyna
1 - Skiphellebukta
1 - Smøla dag 1, gruppe 1, dykk 1 - Tritilene
1 - Smøla dag 1, gruppe 1, dykk 2 - Hauggjegelsundet
1 - Smøla dag 1, gruppe 2, dykk 1 - Rønsøyskjæra
1 - Smøla dag 1, gruppe 2, dykk 2 - Svartskjæra
1 - Smøla dag 2, gruppe 1, dykk 1 - Dypsundet B2
1 - Smøla dag 2, gruppe 1, dykk 2 - Verjeskiftet
1 - Smøla dag 2, gruppe 2, dykk 1 - Steinkjer B4
1 - Smøla dag 2, gruppe 2, dykk 2 - Verjeskiftet
1 - Smøla dag 3, gruppe 1, dykk 1
1 - Smøla dag 3, gruppe 1, dykk 2
1 - Smøla dag 3, gruppe 2, dykk 1
1 - Smøla dag 3, gruppe 2, dykk 2
1 - Stedgrunnen
1 - Sønderstøbukta
1 - Søndre Kaholmen
1 - Torodden, Fagerstrand
1 - Torskekrakken
1 - Tåjebukta
1 - Wilhelm Heidkamp

20 glemte dykkesteder, med sist besøkt dato:
2017-03-02 - Lemansbrygga
2017-03-04 - Hallangspollen - Dugnad
2017-05-27 - Utenfor Akvariet i Drøbak
2017-06-05 - Askholmenflaket
2017-07-13 - Håøya - Øst av nordspissen
2017-12-28 - Gressholmen
2017-12-30 - Håøybukta
2018-01-11 - Gylteholmen
2018-01-28 - Håøya - Ristaodden
2018-02-18 - Fra Muren til Storeskjær
2018-03-28 - Illjernsflu
2018-04-14 - Torpene, Fagerstrand
2018-05-24 - Bjørnehodebukta
2018-06-16 - Brurstein
2018-07-28 - Rammebåen
2018-07-29 - Nærsnestangen
2018-08-05 - Steilene
2018-09-01 - D/S Drammen
2018-09-16 - Gråøya, vrakene på vestsiden
2018-09-20 - Furuholmen

Topp dykkere i ant. dykk i 2019:

83 - Jan Håkensen
82 - Tor Oppegård
77 - Lars-Olav Engseth
66 - Øyvind Letrud
47 - Evgenij Rybak
40 - Knut Senneseth
38 - Pål Sandnes
33 - Tron Dalheim
32 - Vebjørn Hanssen
31 - Børge Brynlund
25 - Alexander Sunde
23 - Christian Kulmus
23 - Tore Vidar Knutsmoen
22 - Eirik Fjeld
22 - Per Enge
21 - Dag Kolberg Larsen
21 - Erik Haugen
21 - Ingvald Ingebrigtsen
21 - Martin Evenseth
20 - Bjørn Badowski
18 - Aurora Voje
17 - Aleksander Vossli
17 - Tomas Bitinas
16 - Ivan Olimb
16 - Johannes Østensjø
16 - Marius Engebraaten
15 - Jan Ole Nordeng Huseby
15 - Thomas Jakobsen
13 - Arnfinn Kringlen
13 - Espen Sømod
13 - Helge Kinderås
12 - Eskild Sandhaug
12 - Gro Dolve
12 - Joachim Brenøe
11 - Kjell Schulte
9 - Kristine Lindtveit
9 - Sofie Knudsen
8 - Trym Johan Larsen
7 - Arnt Olav Skyrud
7 - Brynjar Reberg
7 - Kenneth Hartpence
7 - Nora Menous-Moland
7 - Rimvydas Metrikis
6 - Geir Inge Jacobsen
6 - Henriette Marlene Hanssen
6 - Ketil Johnsen
6 - Lasse Myklestad Hjørnevik
6 - Torill Meistad
5 - Haakon Brenna
5 - Ingo Diekmann
4 - Artur Hadas
4 - Joern Kumpart
4 - Kai Berntsen
4 - Marius Juodagalvis
4 - Philip Jakobsen
4 - Randolf Strømsnes
4 - Svein Næss
3 - Aleksy Goroszko
3 - Aron Rydquist
3 - Claes Hallstrøm
3 - Filip Petersson
3 - Geir Alstad
3 - Jakob Sandberg
3 - johan asplund
3 - Juergen Rigon
3 - Jørn Olav Solem
3 - Linus Jønsson
3 - Oscar Sjøø
3 - Paul Winkler
3 - Ralf Gøhler
3 - Thomas Titzmann
2 - Alex Kamelod
2 - Alexander Bennetoft
2 - Christoffer Flaglien
2 - Irina Sveide
2 - Ivar Johnsen
2 - Jessica Køster
2 - Martin Hansen
2 - Martin Becks
2 - Patrik Wrang
2 - Roy Rødningen
2 - Stein Johnsen
2 - Terje Hoås
2 - Thomas Gøytil
1 - Annika Persson
1 - Christian Vilming
1 - Constantin Ene
1 - Einar Yohsuke Kosaka
1 - Filip Gustafson
1 - Fredrick Sagen Homan
1 - Frode Eriksen
1 - Irina Sveide
1 - Ivan Novi
1 - Joakim Larsen
1 - Jonass Gundersen
1 - Julie Letrud
1 - Klas Forfang
1 - Klaus Bareksten
1 - Knut-Aleksander S Brath
1 - Kristian Dæhlin
1 - Magnus Jonassen
1 - Mikkel Stokke
1 - Morten Sætrang Haakonsen
1 - Per Grønberg
1 - Robert Vikane
1 - Rune Alvestad Paulsen
1 - Thor Hebnes
1 - Tine Kinn Kvamme
1 - Tor Egil Ellefsen
1 - Zeldi Johansson

Topp teineplukkere i ant. teiner hevet i 2019:
36 - Øyvind Letrud
16 - Knut Senneseth
14 - Lars-Olav Engseth
13 - Tor Oppegård
8 - Jan Håkensen
5 - Johannes Østensjø
3 - Evgenij Rybak
3 - Ingvald Ingebrigtsen
2 - Aleksander Vossli
2 - Børge Brynlund
2 - Christian Kulmus
2 - Gro Dolve
2 - Thomas Jakobsen
1 - Aurora Voje
1 - Bjørn Badowski
1 - Erik Haugen
1 - Eskild Sandhaug
1 - Henriette Marlene Hanssen
1 - Lasse Myklestad Hjørnevik
1 - Martin Becks
1 - Nora Menous-Moland
1 - Tomas Bitinas

Topp DL i teineheving i 2019:
28 - Joachim Brenøe 11
10 - Tron Dalheim 111
9 - Evgenij Rybak 21
8 - Børge Brynlund 6
7 - Lars-Olav Engseth 103
6 - Per Enge 52
6 - Klaus Bareksten 140
6 - Tor Oppegård 3
6 - Øyvind Letrud 2
5 - Knut Senneseth 13
5 - Jan Håkensen 10
5 - Mikkel Stokke 16
4 - Pål Sandnes 26
4 - Vebjørn Hanssen 31
3 - Thomas Jakobsen 22
2 - Johannes Østensjø 12
2 - Eirik Fjeld 7
1 - Bjørn Badowski 49